Фото: Суспільне.медіа

У Telegram запустили чат-бот “Баба Катря”, що навчає правильних наголосів в українській мові

Учасниці музично-театрального гурт “ЦеШо” та засновниці школи дубляжу та сценічного мовлення “Гур-гури” Марічка Штирбулова та Катерина Петрашова спільно із Bot&Partners створили для Telegram чат-бота “Бабу Катрю”, що навчає ставити правильні наголоси в українській мові. Про це повідомляє Суспільне.медіа.

За словами творців чат-бота, “Баба Катря – це цікава жінка: вона активна, дотепна, любить рейви і подорожі. І, звісно ж, українську мову!”.

У наголошення слів в українській мові немає фіксованого принципу чи послідовної логіки наголошування, проте саме це, за думкою Марічки Штирбулової, надає українській мові унікального, особливого звучання.

скріншот з боту

“Баба Катря” показує різні слова, а користувач має обрати з двох варіантів наголосу  правильний. Чат-бот підказує, як краще завчити ті чи інші слова, та всіляко мотивує до подальшого навчання. 

Маємо надію, що наш чат-бот допоможе вдосконалити і ще більше полюбити українську, а вивчення наголосів зробить веселим і цікавим. Впевнені, що Баба Катря багатьом сподобається і стане хорошою пОдружкою!”, – говорить Катерина Петрашова.

Власне чат-бота створили учні курсів дубляжу та сценічного мовлення “Гур-Гури” Микита Підгайний та Андрій Удовиченко.

Нагадаємо, що з 16 січня 2021 року сфера обслуговування повинна перейти виключно на українську мову. Обслуговувати клієнта іншою мовою можна буде тільки на його прохання.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram