ФОТО: Pixabay

У Тайвані турист порушив ізоляцію на 8 секунд і отримав штраф у 3500 доларів

У Тайвані філіппінця, який перебував на ізоляції в одному зі спеціально облаштованих карантинних готелів, оштрафувала на 3 500 доларів за те, що на 8 секунд вийшов у коридор.

Про інцидент пише CNN, передає ТСН.

За суворими місцевими правилами, мешканцям таких готелей заборонено залишати межі своїх номерів – навіть ненадовго. Тож коли працівники  установи помітили чоловіка на камерах відеоспостереження, то одразу повідомили про порушення до місцевого департаменту охорони здоров’я.

Попри нетривале перебування в коридорі, відомство оштрафувало чоловіка на 100 тисяч тайванських доларів – це близько 3 500 доларів США.

Тайвань відомий своїм особливим підходом до боротьби з пандемією, який дав хороші результати. Хоча тут не запроваджували жорсткого локдауну, влада швидко запустила масове тестування та відстеження контактних осіб захворілих і ввела посилений контроль за всіма, хто прибуває до Тайваню – їх відправляють на ізоляцію.

За даними Університету Джонса Гопкінса, за весь час пандемії на острові з населенням 23 мільйони людей, зафіксували всього 716 випадків коронавірусу і сім смертей, спричинених ускладненнями.

Нагадаємо, у Миколаєві інспектори «Укртрансбезпеки» оштрафували фуру з перевантаженням в 12 тонн.

Раніше повідомлялось, Президент України Володимир Зеленський підписав закон про адміністративну відповідальність за перебування в громадських закладах і транспорті без засобів особистого захисту.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram