У світі з початку 2020 року померло понад 400 журналістів

Щонайменше 366 журналістів померли у результаті інфікування коронавірусом у 47 країнах з початку березня, ще 54 журналісти були вбиті у 2020 році.

Про це повідомляє міжнародна організація журналістів Press Emblem Campaign, передає Українська правда.

Пандемія COVID-19 продовжує забирати життя журналістів. Щонайменше 366 журналістів з 47 країн померли від коронавірусу з початку березня. Крім того, 54 журналісти були вбиті за різних обставин з січня. Таким чином загальна кількість загиблих журналістів – понад 400 осіб, – йдеться у повідомленні організації. 

У PEC повідомили, що за два місяці – з 1 липня до вересня – кількість померлих від коронавірусу журналістів подвоїлася.

Читайте також: Дружина Порошенко може очолити список Євросолідарності до Київради – ЗМІ

Найбільше журналістів померло в Перу (82), Еквадорі (40), Індії (36) та Бангладеші (31). У Мексиці коронавірус забрав життя 26 представників медіа, у США – 20, у Бразилії – 19, у Пакистані – 10, у Болівії, Великій Британії та Нігерії – по 8, у  Гондурасі – 7, у Нікарагуа – 6 , в Росії та Домініканській Республіці – по 5, та по 4 в Іспанії та Франції.

За регіонами – найбільше жертв COVID-19 серед журналістів у країнах Латинської Америки (205), в Азії (90), Європі (28), в Африці (22) та у Північній Америці (21).

Повідомляється, що фактична цифра жертв коронавірусу серед журналістів може бути вищою, оскільки деякі країни не повідомляють про їхню смерть, а підрахунок РЕС базується на інформації ЗМІ, національних асоціацій журналістів та кореспондентів РЕС.

Нагадаємо, у Миколаєві стартувало нове політичне ток-шоу із промовистою назвою «Битва за місто». Це проект інтернет-видання «НикВести» спільно з телеканалами «МАРТ» і «НісТВ». Зйомки першого ефіру політичного ток-шоу відбулись 14 вересня на 8 причалі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram