ФОТО: УНІАН

У США українець вкрав у Microsoft $10 мільйонів

У США окружний суд Сіетла засудив колишнього співробітника компанії Microsoft, 26-річного українця Володимира Квашука до дев’яти років ув’язнення за шахрайство в розмірі 10 мільйонів доларів в цифровому еквіваленті.

Про це повідомила пресслужба Міністерства юстиції США, передає УНІАН.

Чоловіка засудили за 18 федеральних злочинів. Серед них п’ять випадків шахрайства з використанням електронних засобів, шість випадків відмивання грошей, два випадки крадіжки персональних даних при обтяжуючих обставинах і два випадки подачі податкових декларацій з неправдивими відомостями.

Володимир Квашук проживає в місті Рентоні, штат Вашингтон, він працював в Microsoft з серпня 2016-го по червень 2018 року.

Читайте також: У США собака прострелив стегно своєму господареві

Згідно з матеріалами справи і свідченнями в ході судового розгляду, Квашук брав участь у тестуванні інтернет-платформи роздрібних продажів корпорації і використовував цей доступ для шахрайства, зокрема з подарунковими картками.

Всього за сім місяців незаконної діяльності Квашука на його банківські та інвестиційні рахунки було перераховано близько 2,8 мільйона доларів в біткоїні. Потім він подав підроблені форми податкової декларації, стверджуючи, що криптовалюта була подарунком від родича. На отримані гроші Квашук придбав будинок на березі озера за $1,6 млн і автомобіль Tesla за $160 тис.

Нагадаємо, в американському штаті Каліфорнія сталось незвичайне пограбування банку. Два єнота пробралися в закрите відділення банку і вкрали мигдальне печиво

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram