Пожежі в США. Фото: comments.ua

У США лісові пожежі: загинуло шестеро осіб

Каліфорнію охопили масштабні пожежі – надзвичайна ситуація в штаті змусила в Каліфорнії довелося евакуюватися тисячі жителів.

Сотні лісових пожеж в центральній і північній Каліфорнії, США, вже призвели до загибелі шести осіб. Пожежі вважають одними із надмасштабних в історії штату, а губернатор Каліфорнії назвав лісові пожежі смертельно небезпечними і закликав жителів покинути будинки. Про це передає Reuters.

Пожежі почалися минулого тижня. В результаті зруйновано вже понад півтисячі будинків та інших будівель. Крім шести жертв, також повідомляється про 43 постраждалих – серед них пожежники і цивільне населення. Близько 175 тисячам людей довелося евакуюватися.

Губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсом заявив, що бригади гасили понад півтисячі пожеж по всьому штату. За його словами, ресурси виснажені до краю, тому потрібно залучати підкріплення з Канади і Австралії.

Причиною пожеж стали грози. І в неділю очікується знову низка посушливих гроз. Повітря в результаті вогню дуже забруднилося димом і попелом на сотні миль навколо зон пожеж.

Медики вже попередили жителів, що задимлене повітря і сильна спека особливо небезпечні в умовах пандемії коронавірусу. В зоні небезпеки літні люди і ті, хто вже хворий на респіраторні інфекції.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram