У «Слузі народу» заявили, що не збираються скасовувати другий тур виборів мера

Політична партія «Слуга народу» не збирається ініціювати скасування другого туру виборів міських голів через поширення коронавірусу.

Про це йдеться в заяві політсили у Facebook.

Партія «Слуга народу» не ініціюватиме скасування другого туру місцевих виборів через поширення коронавірусу. Офіційно спростовуємо інформацію, що розповсюджують ЗМІ. Згадана ініціатива є особистою думкою окремого депутата і не збігається з позицією партії «Слуга народу». До того ж виборчий процес перебуває на фінішній прямій, тож подібні зміни в ньому неможливі, – відзначили в політсилі.

У політсилі нагадали, що другий тур місцевих виборів відбудеться протягом трьох тижнів з моменту встановлення результатів першого туру. Обиратимуть голів громад, де налічується понад 75 тисяч виборців, якщо в першому турі жоден із кандидатів не набрав 50% плюс 1 голос. У громадах, де виборців менше, голову обиратимуть простою більшістю.

Нагадаємо, 19 жовтня, нардеп від фракції «Слуга народу» зареєстрував проект постанови про скасування другого туру виборів мерів під час карантину.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram