Фото з відкритих джерел

У школах хочуть заборонити телефони для учнів

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, яким хочуть заборонити використання мобільних телефонів під час навчання в школі.

Текст законопроєкту з’явився на сайті Верховної Ради від 16 жовтня 2020 року. Наразі його надано для ознайомлення та опрацювання в профільному комітеті.

У пояснювальній записці документу наголошується, що діти не повинні витрачати час під час навчання на смартфони або планшети.

Інтернет дає величезні переваги. Але коли діти замість того, щоб відпочивати на перервах зависають у телефонах – це ще й брак спілкування з однолітками. Бо з ґаджетами спрацьовує правило: усе добре, але в міру, – зазначається в пояснювальній записці.

Також зазначено, що цей законопроєкт необхідний, щоб навчити дітей самостійно обмежувати час, який вони витрачають на соцмережі і онлайн-ігри. Проте, остаточне рішення про заборону телефонів ухвалюватимуть директори шкіл.

Нагадаємо, керівництво школи №56 Миколаєва зацькувало у спільному чаті Viber батька, який відмовився скидати гроші на «фонди та подарунки».


Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram