У районі ООС поранені двоє українських військових

Російські окупаційні війська 28 жовтня 7 разів порушили режим припинення вогню. Внаслідок обстрілів двоє українських захисників отримали поранення.

Як передає Укрінформ, про це в Facebook повідомляє пресслужба штабу ООС.

З боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 7 порушень режиму припинення вогню, 4 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, поблизу Луганського окупанти здійснили обстріл зі станкових протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів. У напрямку Кримського ворог двічі відкривав вогонь з мінометів калібру 82 мм. Також із мінометів калібру 82 мм російські найманці обстріляли наші позиції поблизу Красногорівки.

Читайте також: У зоні ООС загинув український військовий

Біля Новозванівки ворог застосував міномети калібру 120 мм. В бік Троїцького окупанти вели вогонь зі стрілецької зброї. Крім того на Луганщині зафіксовано проліт ворожого безпілотника, ймовірно «Орлан-10», з перетином лінії зіткнення.

Внаслідок ворожих дій двоє військовослужбовців Об’єднаних сил дістали поранення. Воїнам надано домедичну допомогу та евакуйовано до лікувального закладу. Стан здоров’я обох – середньої важкості, – повідомили в штабі.

Як зазначається, наші захисники відкривали вогонь у відповідь та змусили противника припинити обстріли, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння. Завдяки зусиллям українських воїнів рубежі наших підрозділів залишилися незмінними.

Читайте також: У зоні ООС поранили українського військового, ще один — травмований

Нагадаємо, що збройні формування Російської Федерації у вересні активізували бойові дії. 21 вересня окупанти 5 разів порушили режим припинення вогню, з них – один раз із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

Крім того, 2 жовтня у зоні проведення ООС російсько-окупаційні війська 8 разів порушили режим припинення вогню, три з яких – із застосовуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Внаслідок обстрілу, двоє військовослужбовців ЗСУ отримали поранення.