Фото: dziennikzachodni.pl

У Польщі український робітник впав із 12-го поверху хмарочоса

Аварія сталася на будівництві 100-метрового хмарочоса Global Office Park. Вся операція з порятунку тривала близько 2-х годин.

Про це повідомили у dziennik zachodni.pl, пише Діло. Зазначається, що близько 17:30 у понеділок, 1 лютого, 55-річний працівник з України під час виконання роботи впав з 12-го поверху на 11-й. Внаслідок падіння він отримав травму голови та втратив свідомість.

Рятувальна операція виявилася дуже складною. Через те, що все відбувалося на будівельному майданчику, пожежна машина не могла під’їхати досить близько, щоб евакуювати постраждалих за допомогою драбини.

Читайте також: У школі Кропивницького стався спалах кишкової інфекції

Аби евакуювати його, довелося викликати спеціалізовану висотно-рятувальну групу з міста Радзьонкув. Їм вдалося спустити постраждалого за допомогою будівельного крана.

Вся операція з порятунку тривала близько 2-х годин. Після чого чоловіка госпіталізували в тяжкому стані до лікарні в місті Сосновець.

Нагадаємо, у Парижі 15 січня жорстоко побили 14-річного українця, який у тяжкому стані перебуває у реанімації. У хлопця в кількох місцях пробитий череп, множинні переломи рук, ребер, ножові поранення, травма очей.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram