ФОТО: Дніпроград

У Південній Кореї можуть заборонити їсти м’ясо собак

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін не виключив можливу необхідність заборони споживання собачого м’яса на тлі зростаючої обізнаності про права тварин.

Як повідомляє Укрінформ, про це інформує Reuters. Мун зробив цю заяву після того, як прем’єр-міністр країни Кім Бу Кюм поінформував його про зусилля щодо покращення поводження з кинутими тваринами і системи обов’язкової реєстрації собак.

Після брифінгу він сказав, що настав час ретельно розглянути питання про запровадження заборони на м’ясо собак, – заявила прес-секретар Муна Пак Кьон Мі.

Президент вперше заговорив про заборону, що, ймовірно, надасть нового імпульсу дебатам про те, чи слід обмежувати цю практику.

Як повідомляє видання, щоб підвищити свою популярність, кілька кандидатів у президенти Південної Кореї пообіцяли заборонити собаче м’ясо, особливо з урахуванням того, що собаки набули популярності як домашні тварини, а правозахисні групи закликали Південну Корею зачинити ресторани і ринки, які торгують собачим м’ясом.

Читайте також: У Туркменістані хлопцям і дівчатам заборонили разом сидіти на лавках

Лі Дже Мьон, губернатор найбільш густонаселеної провінції країни Кьонгі та провідний кандидат у президенти від партії Муна, пообіцяв домогтися заборони на основі суспільної згоди. Але Юн Сок Юл, лідер опозиції, сказав, що це питання особистого вибору громадян.

Опитування, проведене на замовлення групи захисту тварин Aware, опубліковане цього місяця, показало, що 78% респондентів вважають за необхідне заборонити виробництво і продаж м’яса собак і кішок, а 49% підтримали заборону на споживання.

Однак інше опитування, проведене дослідницькою фірмою Realmeter, показало, що думки розділилися – 59% респондентів підтримали законодавчі обмеження на забій собак для споживання людиною.

Читайте також: У Харкові відкрили пам’ятник щуру

Собаче м’ясо вже не досить поширене у Південній Кореї, як раніше, його їдять переважно люди поважного віку, подають у деяких ресторанах і можна купити на певних ринках.

Продавці собачатини відстоюють своє право на професію, заявляючи, що їхні засоби до існування перебувають під загрозою.

Читайте також: В Ісландії виставили на продаж діючий вулкан

Нагадаємо, що у китайській провінції Шаньсі під час чемпіонату з легкої атлетики трапився курйозний випадок: фотограф та відеооператор, який працював на змаганнях, продемонстрував хорошу фізичну підготовку, аби зробити кращі кадри.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram