Наркотики. Фото - Pixabay

У Парагваї виявили найбільшу в історії партію кокаїну

Контейнери були оформлені на Крістіана Турріні, колишнього главу громадського телебачення. Вартість вмісту тільки одного контейнера оцінюється в 600 мільйонів доларів.

Влада Парагваю виявила найбільшу в історії партію кокаїну, яка повинна була відправитись до Ізраїлю. Про це повідомляє Український діловий портал Експерт з посиланням на прес-центр генпрокуратури країни.

Читайте також: “Із євреями ви програєте”. У Греції осквернили меморіали жертвам Голокосту

Наркотики були виявлені в порту в мішках з деревним вугіллям в одному з контейнерів. Всього до відправки передбачалося шість контейнерів. В даний час прокуратура перевіряє вміст решти п’яти з них. Контейнери були оформлені на Крістіана Турріні, колишнього главу громадського телебачення TV Publica.

“Поки було виявлено 2,4 тонни кокаїну. Сьогодні проводиться інспекція інших п’яти контейнерів, в яких також імовірно знаходиться деревне вугілля для відправки в Ізраїль”, – зазначає прокуратура.

Вартість вмісту тільки одного контейнера оцінюється в 600 мільйонів доларів. Антинаркотичну операцію готували близько п’яти місяців. Кокаїн, імовірно, поставлявся з Болівії. З Парагваю він повинен був відправитися морем в Бельгію, а потім до Ізраїлю. Саме колеги з Бельгії попередили владу Парагваю про можливі поставки.

Читайте також: У Чилі під час протестів спалили 144-річну католицьку церкву

Нагадаємо, що у передмісті Парижа Конфлан-Сент-Онорін 16 жовтня чоловік кухонним ножем обезголовив вчителя історії через карикатуру на пророка Мухаммеда, яку педагог показав на уроці.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram