Фото: ГУ ДСНС у Миколаївській області

У останній день року на пожежах загинуло 12 осіб

За добу відбулось 125 пожеж.

Органи управління та формування ДСНС продовжують нести службу у посиленому режимі, про що повідомляє прес-центр ГУ ДСНС України.

Для забезпечення реагування на можливі надзвичайні ситуації, пожежі та події, в системі ДСНС на цілодобовому чергуванні перебуває понад 7 тис. чоловік особового складу та 2 тис. одиниць пожежно-рятувальної і спеціальної техніки.

Читайте також: Пожежа в реанімації на Франківщині сталась через заупокійну свічку, – ДСНС

Оскільки у цей святковий період, зазвичай, зростає кількість пожеж у житловому секторі, спричинених порушенням правил пожежної безпеки при користуванні електрогірляндами, піротехнікою, або ж необережним поводженням із вогнем, особлива увага рятувальників зосереджена саме на забезпеченні пожежної безпеки.

Загалом, минулої доби, 31 грудня, в Україні виникло 125 пожеж у житловому секторі, на яких загинуло 12 громадян та травмувалося ще 4 особи.

У вересні за підозрою в отриманні хабаря на суму 14,5 тисячі гривень затримали головного інспектора відділу попередження надзвичайних ситуацій ДСНС в Миколаївській області — він обіцяв не штрафувати власника магазину за порушення правил протипожежної безпеки.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram