Директор КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» Світлана Федорова повідомила про смерть 86-річного чоловіка.
Життя миколаївця обірвалось ввечері 9 серпня. За словами Федорової, пацієнт перебував на апараті ШВЛ.
Нагадаємо, що у суботу від COVID-19 померла 76-річна жителька Миколаєва. Всього на Миколаївщині вже зафіксовано 17 смертельних випадків після захворювання на COVID-19.
Також Миколаївщині заборонили пом’якшувати карантин – зростання кількості хворих вище норми, а динаміка виявлення хворих коронавірусом перевищена у чотири рази.




