У Миколаєві вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців та став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

У понеділок, 22 червня, миколаївці зібралися біля меморіального комплексу на честь героїв-десантників загону К.Ф. Ольшанського, аби вшанувати пам’ять загиблих у часи війни в Україні.

ФОТО: Миколаївська ОДА

Читайте також: Телемарафон “Миколаїв Перемога-75!”. Гість кандидат історичних наук Євген Горбуров

У заході взяли участь голова Миколаївської облдержадміністрації Олександр Стаднік, народний депутат України Ігор Негулевський, керівник патронатної служби Марина Волошенюк, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та міський голова Олександр Сєнкевич.

ФОТО: Миколаївська ОДА

Сьогодні все менше дітей може відповісти, що таке Друга світова війна і коли вона почалась в Україні, все менше людей пам’ятають хоча б декілька рядків пісень того часу, все менше онуків та дітей розпитують дідусів та бабусь – справжніх героїв, про ті страшні часи, – підкреслив голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік.

ФОТО: Миколаївська ОДА
ФОТО: Миколаївська ОДА

Нагадаємо, що відвідати музей історії України у Другій світовій війні можна за допомогою онлайн-екскурсії «Друга світова мовою експозитів». Онлайн-екскурсія доступна у двох варіантах: по кожному з об’єктів або суцільним відео.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram