У Миколаївській ЗОШ № 32 розпочали реконструкцію спортзалу

Капітального ремонту спортивний зал Миколаївської ЗОШ № 32 не знав від початку існування: облуплені стіни, зіпсована у кількох місцях підлога, старі вікна

Порівняно невдалою спроби ремонту два роки тому – коли підрядник розпочав його і не завершив – тепер роботи тривають швидкими темпами.

Наразі у Миколаївській ЗОШ № 32 капітально ремонтують спортивний зал. Роботи проводить підрядна організація на замовлення Управління капітального будівництва Миколаївської міської ради. За словами директорки школи Людмили Кривоногової, ситуація зі спортзалом вимагала негайного вирішення.

За словами Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича з моменту відкриття цієї школи – ще 60 років тому, спортивний зал в ній ніколи капітально не ремонтували.

Вартість робіт складає 3,7 млн грн. Спортивний зал ремонтуватимуть комплексно: з оновленням підсобних приміщень, роздягалень, санвузлів. Окрім того, відремонтують підлогу, опалення, освітлення, проведуть інші внутрішні роботи.

У грудні спортивний зал зустріне учнів не лише візуально іншим. Тут планують також повністю оновити спортивний інвентар.

Нагадаємо, що Спорткомплекс “Надія”: ремонтні роботи майже завершено

Як раніше повідомлялось, спортивній школі з веслування передали нові човни та автомобіль

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram