У миколаївській школі № 51 розпочали капітальний ремонт будівлі

Перший етап масштабного ремонту будівлі загальноосвітньої школи №51, який проводиться на замовлення Управління капітального будівництва Миколаєва, майже завершено.

Управління капітального будівництва Миколаєва розпочало ремонт будівлі школи у мікрорайоні Соляні, яка є однією з найбільших у місті.

Очільник управління Григорій Патока відзначає, наразі в рамках першого траншу замінили старі дерев’яні вікна на нові –  спочатку у молодших класах, а далі в інших приміщеннях.

Директор підрядної компанії Володимир Педченко розповідає, стулки вікон укомплектовані ущільнювальними прокладками із морозостійких матеріалів. Вони мають прослужити не менше 15 років.

У свою чергу, депутат Федір Панченко каже, школа має великий освітній потенціал, розвиток якого вимагає сучасних комфортних умов.

В Управління капітального будівництва повідомляють, після виділення наступного траншу, роботи з реконструкції будівлі школи продовжать.

Нагадаємо, у Миколаєві з’являються нові місця для дозвілля та занять спортом. Одне з таких відкрили сьогодні, 21 жовтня, у дворі будинку по пр. Центральному, 7. Там облаштували ігровий майданчик з тренажерами та спортивним комплексом для фізичних вправ.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram