У Миколаївській ОДА спалах COVID-19

У п’яти працівників Миколаївської обласної державної адміністрації виявили COVID-19.

Про це телеканалу “МАРТ” повідомили із власних джерел в облдержадміністрації.

Серед інфікованих – голова Миколаївської ОДА Олександр Стадник. Він сам повідомив про захворювання на своїй сторінці у Facebook ще 14 вересня.

https://www.facebook.com/stadnik.mk/posts/360741288668074

Про позитивний результат тесту на COVID-19 також офіційно заявила керівниця патронатної служба голови Миколаївської ОДА Марина Волошенюк.

https://www.facebook.com/m.volosheniuk/posts/1232274670464911

За інформацією телеканалу “МАРТ”, коронавірус також виявили у щонайменше трьох працівників облдержадміністрації, серед яких є очільники відомств та структурних підрозділів. Наразі хворі перебувають на самоізоляції.

Загалом на сьогодні, на самоізоляцію відправили осіб, які контактували з хворими, а також працівників приймальної голови ОДА, заступника голови облдержадміністрації з питань фінансів та економічного розвитку, децентралізації, керівника апарату облдержадміністрації.

Також стало відомо, 15 вересня решті працівників Миколаївської ОДА мають провести ПЛР-тестування для виявлення можливих хворих на COVID-19.

Нагадаємо, обидві миколаївські міські лікарні, котрі визначені як бази для госпіталізації COVID-19 позитивних пацієнтів, заповнені більше ніж на половину.

Раніше повідомлялось, Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак заразився коронавірусом COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram