У Миколаївській області чверть хворих на коронавірус медики

У Миколаївській області з 116 виявлених випадків COVID-19, 32 хворих – медичні працівники. Головний державний санітарний лікар Миколаївській області Володимир Клочко пояснив, чому у регіоні чверть хворих на коронавірус складають медики.

Із загальної кількості зареєстрованих випадків захворювання на коронавірус в області, 27 % складають медичні працівники. Цей показник перевищує статистику по країні в цілому, де п’ята частина хворих на COVID-19 – це медики.

Перший удар ми отримали по Вознесенську. Тому, що там через порушення регламенту, а саме прихід хворого і рух його медичним закладом, призвів до того, що 20 осіб пішли на обсервацію – це по-перше. А по-друге, нам не потрібно з вами вивчати контингент: чи то є молодша медична сестра або фельдшер. Я вам скажу точно, лише четверо людей з 32, котрі були виявлені у побутовому контакті. Решта випадків скоріше за все були пов’язані через порушення певних правил індивідального захисту при контакті з хворим, – пояснив в.о.головного санітарного лікаря Миколаївської області.

Володимир Клочко запевнив, за його даними, вже понад тиждень відсутні зафіксовані випадки захворювання серед медиків. Регіональний санітарний лікар вважає, цього вдалось досягнути завдяки ефективній профілактичній роботі, проведеної із медперсоналом.

За його словами, всі медичні працівники, у яких був виявлено COVID-19, знаходяться на лікуванні вдома. Із 32 хворих медиків жоден не є працівником Миколаївської обласної інфекційної лікарні.

Нагадаємо, нових випадків СOVID-19 на Миколаївщині не виявлено, п’ятеро одужали.

Раніше повідомлялось, Олександр Сєнкевич розповів про підготовку відділення для хворих на COVID-19 в лікарні №3.

Як відомо, в Україні за добу 401 новий випадок захворювання на коронавірус.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram