Вакциною CoronaVac найперше щеплюватимуть маломобільні групи населення, людей з інвалідністю і тих, хто за ними доглядає.
Про це повідомили під час брифінгу в Миколаївській ОДА.
У вівторок, 13 квітня, Миколаївська область отримала першу партію вакцини CoronaVac – 8 440 доз.
Нею щеплюватимуть:
- маломобільні групи населення, людей з інвалідністю і тих, хто за ними доглядає;
- освітян, які будуть задіяні у ЗНО у 2021 році;
- олімпійців і паралімпійців, які представлятимуть Україну на змаганнях в Токіо у 2021 році;
- співробітників патрульної поліції.
Вакцинацію проводитимуть мобільні бригади, які вже сформовані в області.
Вакцинація буде проводитись двома дозами. За рекомендацією Міністерства охорони здоров’я, друга доза буде вводитись через два тижні, – пояснила медична директорка ЦПМСД № 4 Ольга Присяжнюк.
Термін придатності вакцини CoronaVac становить 24 місяці. Перевозити та зберігати препарат можна при температурі 2−8°C, захищаючи від потрапляння сонячного світла.
Нагадаємо, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що до кінця року в Україні зроблять 47 мільйонів COVID-щеплень.




