Фото: Департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міської ради

У Миколаєві знесли чергову «наливайку»

На розі вулиці Космонавтів та проспекту Богоявленського в Інгульському районі Миколаєва демонтували «наливайку».

Про це повідомляється на сторінці Департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міської ради в Facebook.

Маленька занедбана «халабуда»-наливайка на розі Космонавтів та пр. Богоявленського – знесена! Подібну ми вже там прибирали на початку вересня, але отримали скаргу, що встановили нову. Хочеться, щоб у цей район прийшла цивілізація, стало гарно та безпечно. Але навіть перші кроки до цього, викликають упертий супротив людей, які звикли вести «бізнес» та відпочивати по-своєму, – розповів директор антикорупційного департаменту Андрій Єрмолаєв.

Також він попросив поліцію Миколаївській області посилити патрулювання на розі вулиці Космонавтів та проспекту Богоявленського, щоб в подальшому там не встановлювали подібні кіоски.

Нагадаємо, в ефірі програми «Діалог» Андрій Єрмолаєв заявив, що його відомство робить все, аби “наливайки” не працювали.

Також «МАРТ» повідомляв, у грудні минулого року, на вулиці Соборній в Миколаєві демонтували 70 рекламних конструкцій з опор зовнішнього освітлення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram