Фото: Відділ інформаційного забезпечення департаменту Миколаївського міського голови

У Миколаєві запалили ханукальні вогні

У Миколаєві відбулася урочиста церемонія запалювання менори – ханукального світильника. Днями єврейська громада нашого міста відзначає Хануку – свято вогню, світла і духовної перемоги, що в цьому році проходить з 10 по 18 грудня.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту Миколаївського міського голови.

Зі словами привітання до миколаївців, які зібралися на головній вулиці міста Соборній, звернувся головний рабин Миколаєва та області Шолом Готтліб. 

Вітаю з Ханукою – святом світла! Раніше ми запалювали вогні на менорі за присутності великої кількості людей, запрошували гостей. Цьогоріч через карантин сотні людей змушені спостерігати за церемонією онлайн. Наш земляк, духовний лідер єврейського народу Менахем-Мендл Шнеєрсон казав: “У свято Хануки треба уважно дивитися на ханукальні свічки і розуміти, яку історію вони нам розповідають”. У цей чудовий день бажаю всім добра, сил та енергії. Нехай світло Хануки буде завжди з вами та наповнює ваші життя щастям, – побажав рабин.

До привітань приєднався також мер міста Олександр Сєнкевич. 

Дорогі друзі! Незабаром виповниться 20 років, відколи в Миколаєві, на головній вулиці міста загоряються ханукальні свічки. Ханука збирає багато друзів та показує всьому світові, що Миколаїв – багатонаціональне, мультикультурне, гостинне місто. Ми пам’ятаємо, як важливо підтримувати один одного та берегти мир і спокій на рідній землі. Міцного всім здоров’я та світла у ваших життях, – побажав міський голова.

Нагадаємо, 7 грудня, у Києві на Софійській площі завершили збирати головну ялинку країни. Вперше вона штучна. Попереду найцікавіше – обробка і прикраси.

Раніше повідомлялось, найбільше у світі пряничне містечко відкрилося в норвезькому Бергені. Це місцева цікава пам’ятка, якій вже майже двадцять років.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram