Фото: Telegram-канал "NK News"

У Миколаєві зафіксовано випадки підвезення виборців на дільниці для голосування

У Миколаєві в день проведення місцевих виборів, 25 жовтня, зафіксовані випадки підвезення людей на виборчі дільниці.

У своєму Telegram-каналі представники видання «NK News» опублікували фото мікроавтобуса, який привіз людей на одну з ділянок в Інгульському районі.

Представники громадського формування «Авангард» зафіксували підвезення людей на дільниці №480856, вулиця 4-а Поздовжня, 58. Білий спринтер почав підвозити бабусь, але спостерігачі вчасно зреагували, – йдеться у повідомленні.

За словами спостерігача Максима Коваленка, крім підвозу виборців на дільниці №480856 зафіксовано ще ряд інших порушень.

Поліція затримала мікроавтобус, яким здійснювалося підвезення виборців на дільницю. Крім цього, під час видачі бюлетеня виборцю, їх неправильно відривають і ховають корінці під стіл, без складання акту про псування бюлетеня. Людей, яких привезли на дільницю, супроводжує чоловік і вказує місце в якому потрібно поставити галочку, – заявив Максим Коваленко.

Нагадаємо, сьогодні, 25 жовтня, в Україні проходять чергові місцеві вибори, на яких будуть обрані депутати обласних, районних, міських і сільських рад, а також мери міст.

На виборах у Миколаївську обласну раду бере участь 12 політичних партій, які висунули в депутати сумарно 632 людини. Список кандидатів можна подивитися на сайті Центральної виборчої комісії.

У виборах депутатів Миколаївської міської ради бере участь дев’ять партій, які висунули 666 кандидатів, зі списком яких також можна ознайомитися на сайті ЦВК.

Раныше повідомлялось, глава Національної поліції України Ігор Клименко повідомив, що місцеві вибори в Україні в цілому проходять спокійно, без серйозних інцидентів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram