У Миколаєві за кошти інвестора побудують підземну об’їзну дорогу

У Миколаєві побудують об’їзну підземну дорогу для перевезення вантажів. Це стало можливим завдяки коштам компанії «QTerminals», яка в рамках концесійного договору з державою Україна надасть місту 80 мільйонів гривень.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Будівництво підземного проїзду почнуть навесні. Дорога проходитиме в районі проспекту Богоявленського та вулиці Самойловича під залізничними коліями.

Вже сьогодні погоджено для “Укрзалізниці” створення другої ланки залізничної колії. Це означає, що проїзд буде обмежений і саме таке інженерне рішення було ухвалено до розробки. Плануємо розробити найближчим часом проєктно-кошторисну документацію для будівництва підземного проїзду”, – розповів міський голова Олександр Сєнкевич.

В рамках концесійного договору компанія «QTerminals» отримала майже 140 гектарів землі в Миколаєві. В рамках цього ж договору місто отримає на розвиток припортової інфраструктури 80 мільйонів гривень. Ці кошти спрямують на будівництво підземної дороги, яку використовуватимуть водії великогабаритного транспорту для перевезення вантажів.

Справа в тому, що порт планує збільшити перевалку до п’яти разів у майбутньому – це стратегічний план. Але це обмежено кількістю залізничних ланок, які сьогодні заходять в порти Корабельного району”, – пояснив мер.

Підземна дорога допоможе розвантажити інші магістралі міста, які багато років потерпають від великогабаритного транспорту.

Ми як один з головних бізнес-партнерів, які є в Миколаєві хочемо співпрацювати з вашим містом і маємо надію, що зможемо підвищити рівень інфраструктури, розвитку, модернізації та розширимо залізницю Миколаєва”, – повідомив директор ТОВ “Кьютерміналз Ольвія” Невілл Біссет.

Гроші місто отримає невдовзі після підписання меморандуму про співпрацю між Миколаєвом та керівництвом компанії «QTerminals».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram