У Миколаєві відбувся IX Форум розвитку громадянського суспільства

Спіч-марафон, анти-презентація та громадська молодіжна тусовка – основні етапи миколаївського майданчика Форуму розвитку громадянського суспільства «Імунітет до ілюзій».

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

У муніципальній виставковій залі Громадські організації Миколаєва та області зустрілись на Всеукраїнському форумі розвитку громадянського суспільства. Захід відбувається вже 9 рік поспіль – і у 2020 році – з дотриманням карантинних вимог – у всіх обласних центрах України. У Миколаєві організатором стала Громадська організація «Асоціація учасників та інвалідів АТО».

Наша організація виграла право бути партнером форуму у Миколаївській області у цьому році. І для нас – це велика честь. Бо учасники АТО міняють простір навколо себе і беруть активну участь у житті міста, – каже Ілля Шполянський.

У рамках форуму його відвідувачам презентують фотовиставку “Незламні”. Герої світлин – ветерани АТО, які реалізували себе та свої ідеї в суспільстві після закінчення строку служби.

За словами Оксани Тешнер, яка є куратором фотовиставки, робочого матеріалу зняли понад 2000 фото, а зараз на виставці представлено лише 30 найкращих світлин.

У форумі взяв участь заступник міністра у справах ветеранів України Олександр Терещенко, який вручив медаль ветерану АТО Руслану Яришу від Міністерства оборони.

Нагадаємо, що шахраї видурили у батька загиблого героя АТО майже 300 тисяч.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram