У Миколаєві стартував фестиваль «Рух продовжує молодість»

Громадська організація «Освітній центр «Університет третього віку» у Миколаєві відзначає своє 10-ти річчя. Цього року фестиваль «Рух продовжує молодість» відкривають круглим столом.

Про це повідомляє телеканал “МАРТ.

За словами директора департаменту праці та соціального захисту населення Сергія Василенка, заняття для осіб поважного віку проводять у всіх територіальних центрах міста.

Через пандемію коронавірусу у фестивалі беруть участь 4 команд з Миколаєва. В рамках фестивалю буде низка спортивних змагань, художня самодіяльність, культурні заходи. Зокрема, сьогодні відбудеться турнір з настільного тенісу, екскурсія по Миколаєву. Попереду ще – змагання з шахів, шашок, дартсу. Фестиваль триватиме три дні – у неділю вже будемо підбивати підсумки, нагороджувати кращі команди, – сказав Сергій Василенко.

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич зазначив, опановувати нові знання, навчатися, особливо для бабусь і дідусів, – дуже важлива справа.

«Університет третього віку» – це прогресивний проєкт. Сьогодні його навіть копіюють інші міста України. Впевнений, за такими проектами – майбутнє, – зазначив Олександр Сєнкевич.

У рамках круглого столу презентували і навчальний посібник «Неформальна освіта людей поважного віку».

За словами Миколи Букача, який 10 років тому розпочав справу розвитку Університету третього віку з нуля, для створення такої  установи в Миколаєві вивчили кращі світові практики, їх адаптували під українські реалії. І сьогодні Освітній центр «Університет третього віку» вважається одним із кращих в Україні.

 У рамках заходу Олександр Сєнкевич нагородив миколаївців, які активно сприяють розвитку освіти для людей поважного віку.

У рамках Фестивалю на його учасників чекає низка спортивних змагань та виступи художньої самодіяльності. Зокрема і тенісний турнір.

Фестиваль «Рух продовжує молодість» у Миколаєві триватиме три дні.

Нагадаємо, що у МОН затвердили правила прийому для навчання у вишах в 2021 році.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram