У Миколаєві скоротили тривалість комендантської години

Також зміни відбулись і в Миколаївській області.

З 5 липня 2022 року в Миколаєві скорочують тривалість комендантської години. Про це повідомляє у Telegram мер Олександр Сєнкевич. До цього комендантська година в місті діяла з 22:00 до 06:00.

З сьогоднішнього дня комендантська година в Миколаєві триватиме з 23:00 до 06:00, – підкреслив він.

Аналогічні зміни відбулись і у Миколаївській області, про що оголосили у прес-центрі ОДА.

Під час комендантської години заборонено перебувати на вулиці та інших громадських місцях, пересуватися транспортом або пішки. При цьому для власників спеціальних перепусток встановленого зразка і посвідчення особи є винятки. Крім того, дозволяється залишати житло, щоб пройти в укриття під час повітряної тривоги.

Дотримуйтесь правил комендантської години. А також – не нехтуйте сигналами повітряної тривоги!, – зазначили у повідомленні.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти: