У Миколаєві сім’ям з дітьми з інвалідністю видали підгузки низької якості

Голова благодійного фонду «Доброта та Довіра» Валентина Ткаченко звернулась на депутатську комісію з охорони здоров’я. Вона порушила питання перерозподілу бюджетних коштів для фінансування програми, спрямованої на забезпечення дітей з інвалідністю підгузками.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ” з місця події.

Під час засідання комісії начальник Управління охорони здоров’я Ірина Шамрай повідомила, що в цьому році на забезпечення дітей з інвалідністю підгузками виділили 800 тис. Грн. Цю суму розподілили між усіма центрами первинної медико-санітарної допомоги залежно від кількості дітей з інвалідністю, які перебувають там на обліку.

За словами Валентини Ткаченко сім’ям, у яких є діти з інвалідністю, перестали видавати безкоштовні підгузки, а якщо і видають, то дуже низької якості.

Ірина Шамрай запропонувала перерозподілити витрати коштів з енергоносіїв: там, де є економія грошей, зняти і направити їх на безкоштовні рецепти і забезпечення підгузками цієї категорії населення.

Як вихід. Зима була теплою. Зараз ми аналізуємо всі ті витрати по енергоносіях. Там, де є економія грошей, ми їх знімаємо і направляємо на безкоштовні рецепти і забезпечення памперсами цієї категорії населення. Я спілкуюся з Червоним Хрестом. Де є гостра проблема, ми вирішуємо її в індивідуальному порядку … Якщо буде таке звернення і дадуть нам додаткові кошти, ми за. Якщо вони будуть цільовими, ми їх гарантовано витратимо тільки на це. Є у нас зараз страхування медичних працівників від СOVID. Там у нас йде переговорна процедура. Є установи, які економлять гроші. Якщо нам управління дозволить, ми направимо всі зайві гроші на це», – сказала Ірина Шамрай.

Депутати вирішили звернутися до планово-бюджетної комісії, департаменту фінансів з вимогою знайти гроші для управління охорони здоров’я на фінансування програми, спрямованої на забезпечення дітей з інвалідністю підгузками. Також депутати доручили Ірині Шамрай виїхати в поліклініку і з’ясувати, чому підгузки виявилися низької якості, і в кого їх закупили.

Нагадаємо, що дитячі табори запрацюють з 1 серпня в регіонах зеленої та жовтої зони.

Як раніше повідомлялось, у миколаївської учасниці “Голосу країни” виявлений COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram