ФОТО: ІЛЮСТРАТИВНЕ (Odesa incognita)

У Миколаєві ритуальній службі передали ділянку для розширення Новоматвіївського кладовища

Держгеокадастр передав КП “Миколаївська ритуальна служба” в постійне користування земельну ділянку площею біля 3,7 гектар для розширення Новоматвіївського кладовища.

Підприємство, в свою чергу, вже оформило документи на земельну ділянку, повідомляє пресслужба КП “Миколаївська ритуальна служба”.

Наразі ми очікуємо дозвл на зняття родючого шару, щоб в подальшому можна було проводити захоронення. Будемо намагатися провести цю роботу силами підприємства, однак, можливо, доведеться залучати більш потужну техніку зі сторони. Як тільки буде дозвіл і сприятливі погодні умови, ми приступимо до робіт, – йдеться у дописі

Зазначається, коли почнуться поховання на цій території, служба паралельно почне займатися отриманням дозвільних документів щодо повторного поховання на Мішковському та Староруському кладовищах.

Нагадаємо, в ніч з 29 на 30 грудня 2020 року на кладовищі в селі Прибузьке (входить до складу Галіциновської об’єднаної територіальної громади) вандали зруйнували близько 100 пам’ятників на могилах.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram