Фото: НикВести

У Миколаєві питання черг до ЦНАПу обіцяють вирішити найближчим часом

У найближчі тижні черга до Центр надання адміністративних послуг повинна значно зменшитися – штат співробітників поповнився новими кадрами. Про це під час чергового засідання сесії Миколаївської міськради 23 липня розповів міський голова Олександр Сєнкевич.

Хочу нагадати, що ми збільшили з вами кількість людей, які будуть працювати у ЦНАПі, але за процедурою, яка тривала майже 1,5 місяці, повинен був відбутись конкурс. Ця процедура була вчора закінчена. Ми найближчим часом садимо людей за комп’ютери і вчимо працювати. Думаю, що в найближчі тижні все це вирішиться », – зазначив міський голова.

Нагадаємо, що в червні департамент оголосив конкурс на заміщення вакантних посад адміністратора ЦНАП. Близько місяця тривав прийом документів – на конкурс подалося 27 кандидатів. Після чого конкурсантів чекав письмовий іспит і усну співбесіду.

За результатами 4 людини визнані як такі, що пройшли конкурс і найближчим часом будуть зараховані до штатного розкладу департаменту. Інші учасники будуть зараховані до кадрового резерву, з яких 4 – з наступного тижня проходитимуть стажування.

Відзначимо, що в лютому до штатного розкладу ЦНАПу ввели додатково 24 співробітника, в тому числі для можливості скорочення черг.

Як раніше повідомлялось, у Миколаєві шахраї перекуповують талони в чергу до ЦНАПу

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram