У Миколаєві проходить Чемпіонат України з фехтування серед юніорів

Більш ніж 100 спортсменів та спортсменок, боротьба за потрапляння у Збірну України та потрапляння на Чемпіонат Світу. Даніїл Ткач з Миколаєва – нова надія українського фехтування.

Протягом п’яти днів, починаючи з 30-го січня, Миколаїв знов став центром фехтувальних баталій. Змагання відповідальні, адже це останній відбірковий етап пере Чемпіонатом Світу, який в квітні буде приймати Єгипет.

Лідером миколаївської юніорської команди є Даніїл Ткач. Це підтверджує і бронза на дорослій першості.

Дуже переживаю та хвилююсь на дорожці. Але я готовий, у хорошій формі та буду показувати результат. Переживаєш, коли представляєш країну. Хочеться аби твою країну бачили у першості, щоб знали про Україну та хто її представляє. Набагато більше хвилювання, коли фехтуєш у національній олімпійці, костюмі збірної. Зовсім інші емоції. Готуємось показати гарний результат і скласти гідну конкуренцію для представників інших країн, – поділився емоціями Даніїл Ткач.

Нагадаємо, Ярослав Лівандовський став триразовим чемпіоном України зі змішаних єдиноборств ММА, а його тренер Андрій Мавродієв очолив підрозділ Федерації. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram