У Миколаєві поліцейські навчають неповнолітніх як уберегтися від домашнього насильства

З початку року співробітники сектору протидії домашньому насильству Миколаївського районного управління поліції проводять освітні лекції серед студентів та учнів навчальних закладів обласного центру.

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Миколаївської області.

Задля підвищення обізнаності неповнолітніх про проблему домашнього насильства, поліцейські сектору протидії домашньому насильству спільно з представниками Миколаївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді знайомили учнів Миколаївського муніципального академічного коледжу, ЗОШ № 4 ім. Молчанова Б.І., ЗОШ № 7 із основними положеннями Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», розповідали про права постраждалих осіб, найрозповсюдженіші види домашнього насилля із наведенням прецедентних прикладів зі служби, ознайомили з поліцейськими заходами протидії домашньому насиллю та наголосили про важливість самовиховання й формування особистої нульової толерантності до насилля у кожної людини, а також роз’яснили алгоритм дій жертв домашнього насильства. 

Фото: Національна поліція Микол.обл.

Поліцейські закликали слухачів завжди пам’ятати, що насильство не можна терпіти, а потрібно протистояти йому, повідомляючи про ті чи інші події, що можуть становити загрозу їхньому життю та здоров’ю або життю та здоров’ю близьких, до поліції за номером 102. 

Фото: Національна поліція Микол. обл.

У місті Миколаєві отримати консультацію з питань домашнього насильства можна, звернувшись до співробітників поліцейської мобільної групи реагування на факти вчинення домашнього насильства за телефоном (0512) 24-61-75.

Також діє «гаряча лінія» для осіб, які постраждали від домашнього насильства, за номером телефону 15-47 та Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства – 800-500-005, 116-123 (з мобільного).

Для отримання безкоштовної правової допомоги, на яку мають право усі постраждалі від домашнього насильства, телефонуйте за номером 0-800-213-103.

Отримати інформацію про домашнє насильство, контакти органів та установ можна також за допомогою чат-ботів в мессенджері «Телеграм» #ДійПротиНасильства (https://t.me/police_helpbot) та #СтопНасильство (https://t.me/nonviolence_bot). 

Нагадаємо, 23 лютого, патрульні супроводжували медиків, які перевозили з Вознесенська до Миколаєва чоловіка з серцевим нападом.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram