У Миколаєві почали капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Шевченка

На замовлення департаменту ЖКГ розпочато капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка на відрізку від вул. Малої Морської до вул. Громадянської. Ця ділянка незабаром отримає оновлений вигляд.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

До початку ремонтних робіт проїзна частина вулиці Шевченка була у занедбаному стані та наражала на небезпеку як автомобілістів, так і пішоходів.

За словами директора департаменту ЖКГ Сергія Коренєва, державна архітектурна інспекція надала дозвіл на початок робіт.

Квартал проходить фактично в центрі міста, квартал паралельний до проспекту центрального, виконання цих робіт полегшить життя мешканців, які там поряд проживають, це і мешканці багатоквартирної житлової забудови, і приватного сектору, які потерпають не тільки від поганого дорожнього полотна, а й від тієї кількості води, яка накопичується там, оскільки у розташуванні це одна із найнижчих точок у місті Миколаєві, – зауважив Сергій Коренєв.

Після ремонту, дорожнє полотно стане безпечним та зручним для пересування. Підрядник працює в прискореному темпі, аби негода не завадила завершити роботи.

Департамент ЖКГ контролюватиме всі етапи капремонту, аби роботи на об’єкті були проведені з дотриманням всіх необхідних норм та стандартів.

Нагадаємо, що на дорогах Миколаївської області встановили межі нових адмінрайонів.

Як раніше повідомлялось, у Корабельному районі ремонтують тротуари.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram