У Миколаєві мешканці ОСББ термомодернізують «хрущівку»

Одержати підтримку від міста та взяти “теплий” кредит на термомодернізацію свого будинку у Миколаєві можуть мешканці ОСББ.

Завдяки підтримці Центру енергоефективності процедура отримання спрощується в рази. Нею вже скористались мешканці однієї з найстаріших у місті будівель.

Фасад будинку № 46 по вулиці Громадянська  утеплюють за програмою «Теплий Миколаїв». За словами керівника ОСББ Наталі Крижанівської, кредитування дуже полегшило фінансову участь мешканців.

Дивіться також: Миколаївці можуть утеплити свій дім за міською програмою

Керівник КУ «Центр енергоефективності» Віталій Васильєв розповідає, що отримують жителі першої «хрущівки», яка долучилась до програми «Теплий Миколаїв».

Перша “хрущівка” проводить комплексне утеплення будинку. Вони хробили перший крок, щоб стати прикладом для інших ОСББ. “Хрущівки” наразі дуже в жахливому стані. На сьогодні будинку 55 років. Він потребує вже давно заходів комлексного ремонту, – розповів Васильєв.

Міська Програма енергозбереження «Теплий Миколаїв» діє із 2017. Щороку попит на участь у ній серед містян зростає.

Нагадаємо, у Миколаївській ЗОШ № 32 капітально ремонтують спортивний зал. Капітального ремонту спортивний зал не знав від початку існування.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram