У Миколаєві будівлю колишнього ЖКП “Південь” передадуть поліції

У Миколаєві на засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства міськради, яка відбулась 8 лютого, депутати схвалили передачу будівлі колишнього ЖКП «Південь» управлінню Нацполіціі області.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Так, з ГУ Нацполіціі в Миколаївській області заздалегідь надіслали два листи щодо надання в оренду двох приміщень – по вул. Парковій, 9а та вул. Галини Петрової, 17. Відзначимо, що будівля на Парковій – колишній корпус ЖКП «Південь».

За словами начальника Управління логістики та матеріально-технічного забезпечення підполковника поліції Олександра Мірошниченка, в будівлі на Парковій розмістять спецпідрозділ поліції і його автопарк.

Зараз підрозділ базується в будівлі на Лагерному полі, проте його стан залишає бажати кращого – будинок 1907 року і практично непридатний для перебування там поліцейських.

У будівлі на Галини Петрової розташують новий відділ протидії корупції. До слова, будинок і раніше був в оренді у ГУ Нацполіціі, але після завершення договору оренди його звільнили. Зараз приміщення порожнє.

Під час обговорення питання думки членів комісії розділилися – надійшли пропозиції знайти кращого орендаря, адже поліції будівля передадуть за «символічну» суму – 1 грн на рік.

Будівлю виносять на торги для отримання оптимальної ціни за оренду, але тут йдеться про передачу приміщення державній структурі, тому тягне за собою виключення з правил, зауважив голова комісії Дмитро Іванов.

Резюмуючи, депутати під час голосування погодилися передати колишню будівлю ЖКП “Південь” поліції, а ось із приміщенням на Галини Петрової питання не набрало достатньої кількості голосів. Надалі частина депутатів та їхніх помічників планують виїхати на місце і ретельно вивчити це питання.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram