У Миколаївському міжнародному аеропорті відповіли на найцікавіші питання: куди планують наступні рейси?

Миколаївський міжнародний аеропорт почав співпрацювати з авіакомпанією «Мотор Січ». Вони представили миколаївському авіаринку рейс до Києва. Наступний рейс планують відкрити з Миколаєва до Львова, але за умови, якщо містянам він справді потрібен.

Про це йдеться у сюжеті телекомпанії «МАРТ».

https://www.youtube.com/watch?v=Oi__muM32bA&ab_channel=TPKMAPT

24 січня з Миколаївського міжнародного аеропорту вилетів перший літак рейсу «Миколаїв-Київ» до столичного аеропорту «Жуляни». Голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім каже, що цей рейс краще за інші варіанти транспорту, адже політ займає лише годину та 10 хвилин, а вартість квитка менша за бензин, якщо добиратися автівкою.

Ми залучаємо до нашого рейсу наших колег та сусідів – Херсонщину. Вони теж підтвердили, що це зручно, тому що в них рейс був з Одеси, тому вони залубки будуть користуватися нашим рейсом, – розповів Віталій Кім.

Секретар міськради Дмитро Фалько зазначає, цей рейс допоможе залучити у місто та область додатковий пасажиропотік з туристичною або бізнес-метою. Також рейс може посприяти зростанню інвестиційного рейтингу міста й області. Виконуючий обов’язки гендиректора аеропорту Петро Кизим каже, що авіакомпанія вже запровадила новий напрямок на Львів, однак поки вони працюватимуть з пересадкою у Києві.

Прямі рейси на даний час розглядаються, але ми не бачимо поки потенціалу для прямих рейсів. Буде проаналізовано, скільки пасажирів та їхній попит, а після цього одразу він буде відкритий, – пояснив Петро Кизим.

Голова облради Ганна Замазєєва розповіла, щоб зрозуміти попит місцевого населення, треба створити опитування. У ньому миколаївців питатимуть, у яких напрямках вони б хотіли літати. Однак поки керівництво аеропорту аналізувало рейси на Харків та Запоріжжя.

Ми виставили на сайт інформацію про те, що вже є рейси на Львів. Якщо буде запит – буде рейс, – додав директор аеропорту.

Серед міжнародних напрямків у аеропорті розглядають рейси до Польщі, Чехії та Німеччини, адже багато миколаївських студентів навчаються саме у цих країнах. Однак наразі до стратегії розвитку аеропорту внесений рейс лише на Кишинів.

Стратегія вже представлена. Перший варіант представлять у п’ятницю – ми його розглянемо та відправимо на комісію, – розповіла Ганна Замазєєва.

Серед інших планів розвитку аеропорту Ганна Замазєєва представила ще один. 24 січня міська влада звернулася до міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка з проханням розглянути та додати Миколаївський аеропорт до пілотного проєкту аеромедичної евакуації.

Аби наше населення могли користуватися цією допомогою і отримувати висококваліфікованй медичний сервіс у будь-якому куточку нашої країни та у будь-який час. Тим паче, допомога безкоштовна.

Наразі найдешевший квиток до Києва коштує 1 257 гривень в один бік. Однак директор аеропорту нагадав, що в авіакомпанії «Мотор Січ» є корпоративні угоди для підприємств.

Нагадаємо, що 20 січня у Миколаївському аеропорту громадянин Туреччини намагався за хабар вирішити питання про безперешкодну перепустку через державний кордон своїх товаришів.

Також 31 грудня стало відопо про те, що Миколаївський міжнародний аеропорт запускає нові рейси.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram