У Миколаєві завершили реконструкцію сучасного приймального відділення ЛШМД

У лікарні швидкої медичної допомоги завершили ремонт сучасного приймального відділення. Його реконструювали в рамках програми президента України EMERGENCY-2020, що відноситься до Національної програми «Велике будівництво». Ремонтні роботи здійснювали на умовах спів фінансування.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Лікарня швидкої медичної допомоги цілодобово надає екстрену допомогу пацієнтам у невідкладних станах. Тож приймальне відділення відіграє важливу роль на перших етапах, коли хворий потрапляє до лікарні. У відділенні здійснили низку масштабних ремонтних та монтажних робіт, придбали дороговартісне медичне обладнання на загальну суму майже 27 мільйонів гривень.

Модернізували приймальне  відділення, що забезпечить швидке реагування на невідкладні стани, проводити якісну діагностику та швидку госпіталізацію пацієнтів. На відкритті оновленого відділення побували народні депутати України, представники обласної та місцевої влади.

Будемо сподіватись, що в нас всі інтер’єри, обладнання і стандарти обслуговування, у томи числі безбар’єрність, я бачу тут вона за стандартами робиться, то це новий формат, який ми поступово маємо трансформувати всю медичну систему, – висловив думку народний депутат України Давид Арахамія.

В ході реконструкції побудували окремий бокс для двох автомобілів швидкої медичної допомоги, які можуть розвантажуватись у відповідних кліматичних умовах комфортних для пацієнта та бригади. Перебудували приміщення для городян які звертаються по допомогу самостійно та планових пацієнтів (вестибюль-чекальня, рецепція, зона безпеки в полі зору рецепції).

У нас дві лікарні потрапили до цієї програми – програми президента і зараз на фінальній стадії ремонт в лікарні № 3. І ми найближчим часом очікуємо вас для того, щоб побачили, як правильно були використані кошти державного бюджету. Сьогодні завдяки тісній співпраці облдержадміністрації, Миколаївського виконкому, міської ради і Миколаївської обласної ради у нас реалізується дуже багато проєктів, які напряму торкаються мешканців Миколаєва, – поділився міський голова Олексмандр Сєнкевич.

Вартість всіх робіт – 15,6 мільйони гривень. 8,5 мільйонів виділили з міського бюджету, решта коштів – субвенція з державного бюджету. Крім того, коштом міського бюджету в розмірі 4 млн 240 тис. грн капітально відремонтували внутрішньоквартальні проїзди, заасфальтували дорожнє покриття території лікарні загальною площею понад 4100 квадратних метрів. Розширили в’їзд для зручності курсування санітарного транспорту.

Це велике будівництво, це багато об’єктів, це те, що мало бути в нас завжди, але ніколи не було, – каже голова ОДА Віталій Кім. – Зараз ми це реалізовуємо. І навіть в тих лікарнях, які на 1,2 мільярда гривень за президентською програмою містить наполовину пункти придбання обладнання. Нового, сучасного обладнання для того, щоб наші люди могли отримувати якісне медичне обслуговування.

Директор КНП ММР “Лікарня швидкої медичної допомоги” Олександр Дем’янов подякував усім, хто тим або іншим чином брав участь у будівництві приймального відділення і зауважив. Що воно покращить умови перебування пацієнтів, які надходять в лікарню, а також умови роботи медичного персоналу.

Під час ремонту в лікарні влаштовано окремий блок для тимчасового перебування хворого з підозрою на інфекційне захворювання для диференціальної діагностики, палати динамічного спостереження за хворими, які обстежуються до прийняття рішення про необхідність стаціонарного лікування, протишокову палату та лікарсько-медсестринський пост. А також ліжка інтенсивної терапії для хворих, які потребують невідкладної допомоги.

Раніше повідомлялось, що в Миколаєві ремонтують другу частину приймального відділення ЛШМД.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram