У Миколаєві запрацював туристично-інформаційний центр

У Миколаєві запрацював туристично-інформаційний центр.

Про це сьогодні під час апаратної наради в мерії розповів перший заступник міського голови Віталій Луков, передає Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Цей центр є майданчиком для всіх туристичних продуктів, які є в Миколаєві та на Миколаївщині загалом. Від імені нашої громади закликаю людей, які мають цікавий туристичний продукт, скористатися його можливостями. Ми безкоштовно розмістимо в туристично-інформаційному центрі вашу інформацію, – сказав Віталій Луков.

Нагадаємо, у травні туристичний потенціал Миколаєва представили на щорічній міжнародній виставці UITT: «Україна – Подорожі і Туризм».