У Миколаєві закривавлений чоловік кидався на медиків

У Миколаєві п’яний чоловік кидався на медиків і службовців Нацгвардії, які намагалися йому допомогти.  

Про це повідомляє паблік в Instagram.

На відео закривавлений чоловік тримається за паркан, щоб його не завантажили в автомобіль швидкої медичної допомоги. Він голосно лається. Медик намагається вколоти йому заспокійливе.

У Лісках на ост. Бутоми чоловік у наркотичному-алкогольному стані неадекватно поводився, був весь у крові. Кидався на медиків і на Нацгвардію. При цьому відмовлявся від допомоги, тікав і бився головою об асфальт, – йдеться в повідомленні.

Пізніше його вдалося посадити в машину швидкої допомоги.

Нагадаємо, у Миколаївській області з Первомайського виховного закладу втекли шестеро дітей у віці від 13 до 16 років – їх знайшли в 25 кілометрах від місця втечі.