У Миколаєві три дитячі садки перейшли у комунальну власність

У Миколаєві у власність міської територіальної громади перейшли три дитячі садки – навчально-виховний комплекс «Чайка», навчально-виховний комплекс «Зоря», заклад дошкільної освіти №126 від державного підприємства «Зоря-Машпроект». 31 грудня 2021 року їх зареєстрували як комунальні навчальні заклади.

Про це повідомляє управління освіти Миколаївської міської ради.

Оскільки зазначені заклади у Державному підприємстві «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря-Машпроект» були відокремленими структурними підрозділами, відповідно до рішень Миколаївської міської ради створено:

  • заклад дошкільної освіти №126 Миколаївської міської ради Миколаївської області (проспект Миру, 64Б);
  • початкова школа №1 Миколаївської міської ради Миколаївської області (вулиця Чайковського, 10А);
  • початкова школа №2 Миколаївської міської ради Миколаївської області (вулиця Південна, 51А);

Наразі зарахування дітей до закладу дошкільної освіти №126 та дошкільних груп початкових шкіл №1, 2 здійснюватимуть керівники закладів у порядку черговості надходження заяв про зарахування з використанням системи електронної реєстрації. Зареєструвати дитину до зазначених навчальних закладів можна за посиланням.

Подати документи для зарахування дітей до 1 класу початкових шкіл №1, 2 потрібно до 31 травня (та після 15 червня – на вільні місця, за їх наявності). Територіальний принцип обслуговування для вищезазначених закладів розпочнеться з 1 вересня 2022 року, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у листопаді минулого року в дитсадку №148 «Катруся» відкрили новий спортивний майданчик, збудований за проєктом «Спортивне містечко – запорука здоров’я дітей».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram