Фото: Прокуратура Миколаївської області

У Миколаєві судитимуть трьох наркодилерів, які розповсюджували «закладки»

Миколаївська обласна прокуратура затвердила обвинувальний акт щодо трьох уродженців Луганської області за фактом збуту наркотичних та сильнодіючих лікарських засобів у складі організованої групи.

Про це повідомили у Миколаївській обласній прокуратурі.

Досудовим розслідуванням встановлено, що зловмисники, віком від 24 до 26 років, проживаючи в Херсоні, налагодили схему збуту наркотичних та сильнодіючих лікарських засобів та прекурсорів через створені Telegram-канали на території Миколаєва та Херсона.

Реалізовували продукцію шляхом розміщення її у схованках (так звані закладки) на території зазначених обласних центрів, оплату за товар приймали через електронну платіжну систему Easypay, а потім легалізували через банківські рахунки.

Під час розслідування правоохоронці задокументували 8 епізодів їхньої злочинної діяльності. За результатами проведених обшуків за місцями постійного проживання обвинувачених у Херсоні, виявлено та вилучено 796 грамів «димедролу», 438 грамів «метадону», 305 грамів «концентрату з макової соломи», 45 грамів «ангідриду оцтової кислоти», — йдеться у повідомленні.

Фото: Прокуратура Миколаївської області
Фото: Прокуратура Миколаївської області

Обвинувальний акт направлено до Ленінського районного суду Миколаєва для розгляду сутнісно.

Нагадаємо, на Миколаївщині співробітники ДБР викрили працівників Арбузинської виправної колонії, які проносили на території установ наркотики.

Як відомо, у Миколаєві жінка займалася безконтактним збутом оптових партій наркотиків та психотропів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram