У Миколаєві стартував фестиваль з єдиноборств серед вихованців спортивних шкіл міста

У Миколаєві стартував масштабний фестиваль з єдиноборств серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл та федерацій міста. Мета заходу – популяризація і розвиток бойових мистецтв і єдиноборств у Миколаєві.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

На глядачів фестивалю чекали не лише змагання спортсменів, а й показові виступи. Учасники – вихованці гуртків з  тхеквондо, кікбоксингу, змішаних єдиноборств ММА, боксу, боротьби (греко-римської, вільної та дзюдо), а також кіокушинкай карате.

Різні вікові категорії учасників, їх організовували старші тренери з кожного виду спорту. Так, наприклад, зараз триває чемпіонат міста з боксу і боксери вирішили долучити до участі у фестивалі тільки фіналістів, – каже начальниця управління спорту міськради Ірина Бондаренко.

Захід приурочили до 232-ї річниці з дня заснування Миколаєва. Серед учасників є діти, які подають надії в спорті та вже титуловані – кандидати в майстри спорту та майстри спорту. З початком змагань всіх привітав заступник міського голови Анатолій Петров. Чиновник каже, для розвитку спортивної молоді необхідно підтримувати матеріально технічну базу Миколаївських шкіл і міська влада має стратегічні плани щодо цього.

Є у нас великі плани щодо розвитку фізкультури, починаючи з 2022-го року. Про них я ще поки не буду говорити, а коли вони вже будуть затверджені і профінансовані ми розпочнемо масштабну роботу з підготовки спортивної інфраструктури в місті Миколаєві, – розповів Анатолій Петров.

На честь свята спорту 1 миколаївських спортсменів отримали грошові премії з рук секретаря міськради Дмитра Фалька. І звання майстра спорту отримав Владислав Завадський вихованець дитячо-юнацької спортивної школи №5.

Раніше стало відомо, що Президент Зеленський нагородив орденом миколаївських паралімпійців Цвєтова і Гонтар.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram