Фото: Державне бюро розслідувань

У Миколаєві призначили нового керівника теруправління ДБР

Олександр Козленко розпочав виконання обов’язків директора Миколаївського територіального управління Державного бюро розслідувань.

Відповідну інформацію опубліковано на сайті відомства.

Відомо, що Олександр Козленко – уродженець Харківської області. На посаду його призначили на початку лютого. За даними сервісу моніторингу OpenDataBot, керівника змінили у четвер, 3 лютого. Проте на сайті відомства інформація про нього з’явилася лише у понеділок, 7 лютого.

На сайті ТУ ДБР зазначено, що Олександр Козленко — кандидат юридичних наук, захистив дисертацію за спеціальністю: «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність».

Також він нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

З 2000 року проходив службу в органах внутрішніх справ, а з 2015 до 2020 року працював у Нацполіції, пройшовши шлях від оперуповноваженого до начальника відділу поліції. За результатами відкритого конкурсу у травні 2020 року розпочав службу в Державному бюро розслідувань.

Нагадаємо, 1 січня президент Володимир Зеленський призначив Олексія Сухачова на посаду директора Державного бюро розслідувань.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram