ФОТО: Миколаївська міська рада

У Миколаєві привітали ветеранів педагогічної праці з Днем працівника освіти

У Миколаєві 5 жовтня у Міському будинку учителя привітали ветеранів педагогічної праці з Днем працівника освіти.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради.

За роки своєї праці ви не просто навчали дітей читати, писати чи рахувати, ви виховували у своїх учнях повагу до старших, людяність та доброту. Дякую вам за це! Бажаю вам міцного здоров’я, побільше радощів у житті і безмежної шани від своїх учнів!, – привітав присутніх міський голова Олександр Сєнкевич.

Читайте також: Миколаївських освітян привітали з Днем вчителя

Привітали освітян із професійним святом голова міської організації ветеранів Віталій Ященко, голова міської профспілки працівників освіти Світлана Мовчан та голова міської Ради ветеранів працівників освіти Олександра Судак.

На згадку про свято Олександра Судак подарувала міському голові першу збірку поетів-аматорів, ветеранів педагогічної праці Миколаєва під назвою “Мудрість поетичного слова”. 

Нагадаємо, 29 вересня на сцені Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії кращим працівникам освітньої галузі вручали нагороди, квіти та подяки представники обласної ради та облдержадміністрації.

Також повідомлялося, у Миколаївській міській раді нагородили кращих освітян Миколаєва.

Як відомо, Міністерство освіти і науки повідомило, що педагоги початкових класів, які успішно пройдуть сертифікацію, отримають надбавку у 20% до заробітної плати.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram