Фото: Андрій Єрмолаєв

У Миколаєві прибрали аварійний білборд біля ринку «Фєнікс»

У Миколаєві демонтували аварійну конструкцію біля ринку «Фєнікс» в Корабельному районі. 

Про це повідомляє департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

У співпраці з департаментом архітектури та містобудування Миколаївської міської ради прибрали аварійний білборд. Розташований він був дуже вигідно для власника, у «прохідному» місці біля ринку «Фєнікс» в Корабельному районі. Але, чомусь, коли конструкція не витримала негоди та почала ламатися прямо над головами перехожих, то підприємець не кинувся рятувати своє майно, що приносить дохід. Я вже не кажу про те, що його зовсім не цікавила безпека людей. – розповів директор департаменту Андрій Єрмолаєв.

Читайте також: Вздовж проспекту Богоявленського планують прибрати 30 білбордів протягом року

Директор департаменту наголосив, що саме розповсюджувач зовнішньої реклами несе відповідальність за технічний стан рекламних засобів.

Якщо вам надається дозвіл на встановлення білбордів, то слідкуйте за їх станом. Особливий контроль – у негоду. Майте повагу, шануйте здоров’я та життя людей, які проходять повз вашу власність! – зазначив Єрмолаєв.

Нагадаємо, директор департаменту внутрішнього фінансового контролю Миколаївської міської ради Андрій Єрмолаєв розповів, що в мерії планують продовжувати провадити практику перевірок якості дорожнього покриття.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram