Фото: Андрія Толпекіна

У Миколаєві протестували проти закриття школи-інтернату

29 вересня перед будівлею Миколаївської ОДА зібралися майже 30 людей, які вийшли протестувати проти закриття школи-інтернату №3.

Рішення про ліквідацію Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату №3 мали ухвалити на сесії обласної ради, повідомляє “Суспільне: Миколаїв”.

За словами директорки школи-інтернату №3 Ірини Селіванової-Зеркаль, станом на вересень 2021 року у закладі навчаються 52 дитини з багатодітних родин, 16 — з малозабезпечених, 20 дітей з інвалідністю, з яких шість — пересуваються на візках, дітей матерів одиначок — 52, п’ять дітей з родин ветеранів АТО та чотири дитини з родин позбавлених батьківських прав.

Читайте також: 31 клас у миколаївських школах на самоізоляції

До протестувальників вийшла директорка департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації Алла Веліховська, яка сказала, що немає можливості вплинути на рішення депутатів.

Мітингувальники подали звернення до депутатського корпусу з проханням не закривати навчальний захід. На сесії голова Миколаївської обласної ради повідомила, що звернення було зареєстровано у секретаріаті облради.

Читайте також: 18 шкіл Миколаєва під загрозою закриття: Січко закликає депутатів виділити кошти на протипожежну безпеку

З зареєстрованих на сесії 49 депутатів “За” проєкт рішення “Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи – Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату №3” проголосували 16. Через брак голосів рішення не прийняли. Тож поки інтернат ліквідовувати не будуть.

Нагадємо, у школах Миколаєва створено 222 інклюзивних класи (на 62 більше, ніж торік). Їх відвідують 319 миколаївців з особливими освітніми потребами. 

Як відомо, 68 миколаївських шкіл розпочали навчальний рік. 1 вересня за парти сіли 46 тисяч 250 учнів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram