Наталія Хоцянівська / Фото: Міністерство розвитку громад і територій України

У Миколаєві проєкт модернізації системи водопостачання продовжили до 2023 року

Термін використання кредиту від Європейського інвестиційного банку щодо реалізації проєкту «Розвиток системи водопостачання та водовідведення в Миколаєві» продовжили до кінця 2023 року.

Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад і територій України.

Повідомляється, що уряд підтримав проєкт розпорядження Президента України про уповноваження Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова на підписання Листа щодо внесення відповідних змін до Фінансової угоди між Україною та ЄІБ.

Подовження терміну реалізації проєкту з розвитку системи водопостачання та водовідведення у Миколаєві до 31 грудня 2023 року надасть можливість успішно завершити модернізацію та відновлення міських систем централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, – наголосила заступниця Міністра Наталія Хоцянівська.

Нагадаємо, у Миколаєві на вулиці Флотській тривають ремонтні роботи каналізаційного колектора, який обвалився кілька місяців тому через рясні дощі. Кінцевий термін заміни аварійного колектора – кінець грудня 2021 року.

Як відомо, наприкінці серпня, у Миколаєві на розі проспекту Центрального і вулиці Мала Морська закінчили заміну колектора. Масштабний і технічно складний проєкт втілювали у життя протягом двох років.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram