У Миколаєві почесний донор України прийшов здавати кров в костюмі Діда Мороза

На станції переливання крові під новий рік кров прийшов здавати сам Дід Мороз. Таким чином почесний донор України Олександр Романов вирішив відсвяткувати свою ювілейну здачу крові – в 70-й раз. І заразом створити святковий настрій для медичного персоналу.

Про це йдеться в сюжеті телекомпанії «МАРТ».

Олександр Романов живе в містечку Воскресенськ. В минулому він дитячий тренер. Чоловік любить людей і свята. Щороку в образі Діда Мороза він вітає своїх колишніх вихованців, дітей з інвалідністю, діток, які потребують особливої уваги. Дарує їм гарний настрій, доброту та теплі спогади.

Словом, Олександр Романов справжній гуманіст. Також він є почесним донором України. Здає по літру крові щомісяця. І так вже близько 20 років. Сьогодні його 70-та здача крові. Вирішив відзначити це по-особливому і прийшов на станцію переливання крові в образі казкового новорічного персонажа.

Я щороку приходжу здавати кров на Станцію переливання крові. Цього року вирішив влаштувати для них свято. Тут мені подобається. Колектив прекрасний, – розповідає чоловік.

До нового року залишається лише два дні. Пану Олександру в його казковому образі потрібно встигнути зробити ще багато добрих справ. В цей важливий і важкий для всіх час, впевнений чоловік, потрібно зберігати віру в диво. І створювати це диво для інших.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram