Фото: ЕЛУ автодоріг

У Миколаєві почали ліквідовувати незаконні врізки у систему зливової каналізації

У Миколаєві на вулиці Громадянська, 30 ліквідували одразу три незаконні врізки у систему зливової каналізації. Нині обстеження мереж працівники «ЕЛУ автодоріг» спільно з «Миколаївводоканалом» та представниками районних адміністрацій проводять по всьому місту.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Розпочали перевірку мереж побутової та зливової каналізацій за розпорядженням миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, яке він дав під час розширеної апаратної наради два тижні тому.

Ми почали з головного колектора, з четвертого, який йде від Нікольської і виходить аж 8-му Причалі. Він найдовший і на ньому знаходиться найбільше магістралей. Вулиці Спаська, Нікольська – всі входять в цей канал і приходять сюди, на Громадянську, – розповів головний інженер КП «ЕЛУ автодоріг» Павло Лаврентьєв.

Жителі будинку навіть не підозрювали, що порушують закон і забруднюють річки. Дві врізки були металеві, а одна – пластикова. Їх оперативно прибрали.

Люди жили тут, користувалися усіма своїми домашніми послугами і не знали, що вони врізані в зливову каналізацію. Коли ми це з’ясували, прийшли представники адміністрації Заводського району та інспектори. Разом це все зламали і задемонтували, – каже Лаврентьєв.

Тепер мешканці будинку прокладають каналізацію з дотриманням всіх вимог закону та під’єднуються до міської мережі каналізації. А обстеження люків фахівці будуть проводити і далі, щоб виявити усі незаконні врізки.

Будемо щодня інспектувати нову ділянку, вже склали графік проведення цих оглядових робіт. За п’ять робочих днів на тиждень плануємо перевіряти 5-6 колекторів, – додав він.

В «ЕЛУ автодоріг» кажуть, серед найпоширеніших причин незаконного під’єднання до системи каналізації – банальне незнання домовласників або ж халатність найманих робітників. А от підприємці іноді порушують закон навмисно, щоб зекономити час та гроші. І навіть не підозрюють, що за самовільне підключення до каналізації можна навіть сплатити штраф.

Нагадаємо, у вересні в «ЕЛУ автодоріг» працівники масово вакцинувалися проти COVID-19.

Раніше повідомлялося, «ЕЛУ автодоріг» провело ремонтні роботи на Варварівському мості.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram