У Миколаєві перевірять систему оповіщення про надзвичайні ситуації

У середу, 1 вересня, в Миколаєві проведуть технічну перевірку системи оповіщення про надзвичайні ситуації.

Про це інформують на сайті Миколаївської міськради.

Місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій випробують через мережу вуличних гучномовців з 13:00 до 14:00. У зв’язку з цим спрацюють електросирени.

Нагадаємо, 31 серпня відновиться рух електротранспорту в мкрн Соляні та Північний. Тролейбуси № 6, 7, 9 курсуватимуть у звичному режимі.