Фото: Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради

У Миколаєві оновили бульвар по Центральному проспекту

Підрядник Департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради закінчив благоустрій бульвару на Центральному проспекті на ділянці від вулиці Малої Морської до Інженерної.

Про це повідомляє Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради у Facebook.

Центральну алею виклали тротуарною плиткою. По всій довжині пішохідної зони розставили паркові лави та скриньки. Також тут з’явилося додаткове озеленення.

Нині бульварна частина не просто охайна, а й сучасна. Нагадаємо, минулого року було впорядковано ділянку від вулиці Московської до Малої Морської. У планах – поетапно привести до ладу весь бульвар Центрального проспекту, який стане гідною прикрасою міста і подарує можливість жителям насолоджуватися приємними пішими прогулянками, – зазначили у департаменті.

Нагадаємо, що 8 грудня на Миколаївщині завершився ремонт заключних ділянок траси Н-11 «Дніпро-Миколаїв» загальною довжиною 16,4 кілометрів.

Також 7 грудня депутати відхилили розроблену Департаментом ЖКГ міськради програму капітального та поточного ремонту доріг до 2024 року. Мовляв, досі немає графічної дорожньої карти, на якій мали вказати першочерговість робіт. Це питання перенесли до моменту, коли розроблять такий документ.  

Раніше, 6 грудня, стало відомо, що понад 37 тисяч квадратних метрів доріг приватного сектору відремонтували в Миколаєві з початку року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram